Forum Publiczne Gimnazjum w Cewicach Strona Główna Publiczne Gimnazjum w Cewicach
Forum Gimnazjum w Cewicach :)

Czegoś nie rozumiesz ?

Jeśli nie rozumiesz jakiegoś tematu prosisz kogoś o pomoc ?
Tak, zdarza mi się
Tak, bardzo często
Nie, wstydzę się prosić kogokolwiek o pomoc
 0%  [ 0 ]
Nie, zawsze wszystko rozumiem :)
Wszystkich Głosów : 2

Agnes

Dołączył: 25 Wrz 2007

Skąd: Siemirowice

PostWysłany: Czw 20:54, 27 Wrz 2007    Temat postu: Czegoś nie rozumiesz ?

Jeśli potrzebujesz pomocy z jakiegoś przedmiotu zawsze możesz się do nas zgłosić !

Ja, osobiście chętnie pomogę z przedmiotami humanistycznymi.
Czarny ( matematyka, fizyka, geografia, religia, historia, informatyka )
Ania też może Wam pomóc ( 1-2 klasy )
Myślę i mam taką nadzieję, że znalazłoby się jeszcze wiele innych osób chętnych do pomocy !

Masz problem ? Pisz Smile

Tylko nie pomyśl, że moglibyśmy być skłonni do odrobienia Twojej pracy domowej Smile

Jeśli nie rozumiesz jakiegoś tematu prosisz kogoś o pomoc ?
Tak, zdarza mi się
Tak, bardzo często
Nie, wstydzę się prosić kogokolwiek o pomoc
 0%  [ 0 ]
Nie, zawsze wszystko rozumiem :)
Wszystkich Głosów : 2

aaa4

Dołączył: 04 Paź 2018

PostWysłany: Czw 11:24, 04 Paź 2018    Temat postu:

-Ma trojke malych dzieci, prawda? Tak, wszyscy policjanci powinni miec nakaz posiadania malych dzieci. Z tym poszlo bardzo latwo, Basta tylko dwa razy musial ustawic sie przed szkola. I co teraz? Czy mamy mu zlozyc wizyte w domu, tak na wszelki wypadek? Spojrzal na Capricorna, ale ten pokreci! glowa.

-Nie, mysle, ze to nie bedzie potrzebne! Zastanowmy sie lepiej, co poczniemy z naszym gosciem. Co robimy z ludzmi, ktorzy opowiadaja o nas takie okropne rzeczy?

Pod Elinor ugiely sie nogi, gdy skierowal na nia spojrzenie swoich bladych oczu. Gdyby w tej chwili Mortimer zaproponowal, ze wysle ja do jakiejs ksiazki - od razu by sie zgodzila. Nawet by specjalnie nie przebierala w mozliwosciach.

Za jej plecami stalo jeszcze trzech czy czterech czarno odzianych mezczyzn, ucieczka nie miala wiec sensu.

"Teraz pozostalo ci juz tylko z godnoscia przyjac swoj los, Elinor!" - pomyslala. Coz, kiedy latwiej bylo o czyms takim czytac, niz tego dokonac.

-Grobowiec czy obora? - spytal Cockerell, zblizajac sie. "Grobowiec? - myslala Elinor. - Smolipaluch cos o tym wspominal. Nic dobrego w kazdym razie...".

-Grobowiec? Dlaczego nie? Musimy sie jej pozbyc, bo nastepnym razem kto wie, kogo nam tu sciagnie na kark. - Capri-corn ziewnal, zaslaniajac usta dlonia. - No, dobrze, wiec dzis wieczorem Cien bedzie mial jeszcze wiecej roboty. To mu sie spodoba.

Elinor chciala cos powiedziec, cos odwaznego, bohaterskiego, ale jezyk po prostu odmowil jej posluszenstwa. Lezal w ustach jak kolek. Cockerell zdazyl ja juz dociagnac do tego smiesznego posagu, gdy Capricorn ich zatrzymal.

-Na smierc zapomnialem spytac ja o Czarodziejskiego Jezyka! - krzyknal. - Wybadaj, czy

przypadkiem nie zna miejsca jego pobytu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Publiczne Gimnazjum w Cewicach Strona Główna -> Pomoc w NAUCE Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: