ZielonY
PostWysłany: Śro 15:06, 03 Paź 2007    Temat postu:

Tomaszów Mazowiecki...hmm... dobra drużyna...widziałem ich na meczu...a nawet miałem mozliwość zagrac połowe seta
ania
PostWysłany: Nie 15:50, 30 Wrz 2007    Temat postu:

mi się tak gra kadry bardzooo podobało xD Można było się pośmiać itp. Wink
Co prawda liczyłam na inne miejsca ale...nie jest źle Very Happy
dj_sciema
PostWysłany: Nie 15:42, 30 Wrz 2007    Temat postu:

Dobrez było najlepiej zagrała kadra Pomorskiego... hehe tak chciało im sie grac a jak sie starali... buhaha
zar3ba
PostWysłany: Nie 15:40, 30 Wrz 2007    Temat postu:

II DZIEŃ

Pierwszy mecz SPS rozegrał z kadrą wojewodztwa pomorskiego . Wygralismy mecz 2:0 ( 25;20 , 27;25 )
W drugim spotkaniu zmieżylismy sie z Mistrzami Polski z JOKEREM PIŁĄ . I Smile ? Wygrana SPSU 2:0 !!! Kapitalna gra w pierwszym i dugim secie . Do 20 i 23 Wink) . W kolejnym , trzecim niestety przegraliśmy z PZU AZS Olsztyn . Raczej bylismy zbyt pewni siebie ... do 20 i 26 Sad

III DZIEŃ
OStatni mecz . SPS - KADRA ŁODZKIEGO 0;2 ... ( 24:26 , 17:25 )

Przyszło nam grać o 5 miejsce ... ZABRAKŁO NAM 3 MAŁYCH O TO ZEBYSMY WALCZYLI O 3 MIEJSCE ... Boli to .

W meczu o 5 miejsce wyraznie " zniecheceni " przegralismy 1:2 z Kadrą wojewodztwa Zachodniopomorskiego i tym samym zajelismy 6 miejsce ...

PostWysłany: Sob 9:56, 29 Wrz 2007    Temat postu:

pojechalabym i na kolejne mecze, ale hala podzielona jest na 3 czesci, beznadziejnie;/

- JOKER Piła ( Mistrz Polski )

Swoj pierwszy mecz SPS Lębork rozegrał z TOMASZOWEM Mazowieckim . Niestety - przegrana 1:2 ( 25:23 , 23:25 07:15) .
W drugim meczu zagralismy z kadrą wojewodztwa Zachodinopomorskiego . I tutaj juz milsza wiadomosc Smile 2:1 dla SPSU !!
(13:25 , 25:21 , 15:10 ) :]